Dobrý den, vítáme Vás na našem e-shopu.

Vzduchový kompresor 270l 4kW 10bar

Kód: 22146
Novinka
Značka: BJC
22 965,80 Kč 18 980 Kč bez DPH
Skladem ve skladu našeho dodavatele v zahraničí
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
Doprava zdarma nad 3000 kč
Objednejte nad 3tis a doprava jde za námi.
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě produktů.
Nabízíme zboží pouze od prověřených dodavatelů.
Servis produktů
Servis produktů
Nabízíme servis námi prodávaných produktů, Záruční i pozáruční servis.

Detailní popis produktu

KOMPRESOR Z2090 4kW 10Bar 270L BJC VELMI KRÁTKÁ A KOMPAKTNÍ KONSTRUKCE KOMPRESORU Jako dovozce těchto zařízení poskytujeme plný záruční i pozáruční servis a disponujeme kompletní nabídkou náhradních dílů. Produkt pro profesionály, který bude perfektní v každé dílně, domácí garáži nebo farmě. Je ideální pro většinu pneumatických zařízení - pro čerpání, čištění, foukání, lakování. Technologicky moderní konstrukce a promyšlený design Vysoká účinnost proudění vzduchu. Zvětšený průměr a vysoký průtok zabraňují usazování nečistot. Nádrž je vyrobena ze silného plechu Mobilní - má kolečka a dvě madla, takže se velmi snadno přemisťuje Tato zařízení jsou vyráběna na základě dlouholetých zkušeností a jsou oceňována na mnoha trzích. Maximálně zvýšený skutečný výkon, který se promítne do reality Možnost přímého připojení příslušenství k válci - připojení 1/2'' GW. Získáme tak přístup k velkému a okamžitému množství vzduchu neomezeného vypínačem ani filtrem. Je ideální pro foukání vzduchu, huštění pneumatik nákladních automobilů nebo napájení velkých pneumatických utahováků ideální řešení pro napájení nejnáročnějších pneumatických utahováků. Velké neomezené proudění vzduchu Možnost odvodu kondenzátu (vody) Kompresor je vybaven vypouštěcím ventilem kondenzátu umístěným ve spodní části nádrže, který usnadňuje vyprázdnění válce vody v něm obsažené.
Technická data:
Napájecí napětí: 400V / 50Hz
Průměr válce: 2 x 90 mm
Požadovaná ochrana: C 20 A Napájecí kabel: 4 m
Zástrčka: 32A 5p
Výkon motoru: 4 kW / 5,5 HP
Pracovní tlak: 8 - 10 bar
Objem nádrže: 270 l
Teoretická kapacita: 820 l/min
Efektivní výkon: 600 l/min
Tloušťka pláště nádrže ≥5,5 mm
Hmotnost: 146 kg (pouze kompresor)
Hmotnost s obalem: 151 kg
Čím se kompresor BJC liší od konkurence:
Reálné parametry Skutečná kapacita nádrže 270L Vysoká kvalita Rozměry:
Celková výška: 115 cm
Celková šířka: 60 cm
Celková délka: 108 cm
Motor je spojen s čerpadlem řemenem, což zvyšuje životnost čerpadla, které v tomto systému pracuje s mnohem nižšími otáčkami. Pomalejší rotace také znamená, že se uvolňuje méně tepla.
Prvotřídní vybavení Kompresor BJC 270 L je vybaven kvalitní výbavou, těsnými rychlospojkami (2 ks a dvě další volné rychlospojky přímo ve válci) a přesným velkým tlakoměrem, který umožňuje sledovat provozní parametry kompresoru.Nádrž je vyrobena z pevného, ​​silného a certifikovaného plechu Účinné kompresorové chladicí radiátory Bezpečnostní ventil Ochrana, která chrání kompresor před přetížením Díky preciznímu provedení jednotlivých prvků a jejich dokonalému lícování Kompresor pracuje tiše ve srovnání s jinými hlasitými, burácejícími kompresory, které se během provozu rozptylují Maximálně optimalizovaný chod motoru z hlediska převodu výkonu na reálné provozní parametry (u jiných kompresorů tyto parametry často nemají s realitou nic společného) Navrženo tak, aby se zabránilo přehřátí elektromotoru Kompresor má bezpečnostní ventily, které se aktivují v případě nesprávné činnosti tlakového spínače a zajišťují bezpečnost obsluhy i samotného kompresoru. Elektromotor použitý u dvoupístového čerpadla se vyznačuje dlouhou životností při dosažení maximální účinnosti Precizní zpracování motoru - kompresorová srdce potvrzená světově uznávanými certifikáty jako: TUV SUD Monitorování výroby Bezpečnost Testováno Kompatibilní s RoHS ,Technologicky moderní konstrukce a promyšlený design zaručuje efektivní provoz po mnoho let, což potvrzují i ​​názory našich zákazníků Certifikováno s plnou dokumentací v PL Když si u nás zakoupíte kompresor BJC, můžete si být jisti, že kupujete vysoce kvalitní, plně certifikovaný výrobek s návodem k obsluze v polštině, který potvrzuje, že dbáme na ty nejmenší detaily, abychom vyhověli potřebám i těch největších náročných zákazníků.
Plně certifikovaný kompresor Kompresor splňuje nejpřísnější normy a standardy Ve zkratce: 1
x kompresor BJC 270L 1 x bezpečnostní spínač 2x rychlospojky 1x Vzduchový filtr 1 x manometr ukazující tlak. 1 x Vypouštěcí ventil pro nahromaděnou vodu v nádrži. 2 x výstup přímo z válce 4x pevná kola Uživatelská příručka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 150 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: